»

Saturday, March 23, 2019

International English Language Testing System

۲۱:۳۶ ۱۳۹۶/۷/۲۳


 در این رویداد چه می گذرد؟

بحث در مورد بخش های گوناگون آزمون آیلتس

نحوه آماده سازی برای آزمون و دوره ها و کتاب های مورد نیاز و منابع معتبر

تعیین سطح شرکت کنندگان در جلسه و تعیین نمره احتمالی ایشان در این آزمون

روش های بهبود سطح زبان و بحث در مورد بهترین روش های آموزشی برای آمادگی بیشتر

پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان در مورد آزمون آیلتس و بهبود مکالمه زبان انگلیسی

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

برای اینکه بیاموزیم چگونه به زبان انگلیسی سخن بگوییم، باید واژگان و اصطلاحات بسیاری را یاد بگیریم. بطورکلی دو راه برای یادگیری این واژگان وجود دارد. اول اینکه با سفر به یک کشور انگلیسی زبان و در محیط، مکالمه را بیاموزیم که این تجربه را بسیاری پس از سفر به این کشورها داشته اند. راه دیگر، آموختن واژگان، اصطلاحات و عبارات و تمرین عملی در یک کلاس با حضور آموزکار باتجربه است. در این کلاس، زبان آموزان باید با روش های گوناگون به تمرین مکالمه بپردازند. مطالعه کتابهای مکالمه آنچنان که زبان آموزان توقع دارند، کمکی به افزایش سطح مکالمه ایشان نمی کند. هر چه بیشتر به انگلیسی صحبت کنید، بیشتر و بهتر این زبان را می آموزید. اینکه بخواهیم به فارسی زبان انگلیسی و قوانین آن را بیاموزیم، آنچه در پایان رخ می دهد این است که فارسی را بهتر صحبت می کنیم. در دوره های مکالمه ای که ما برگزار می کنیم، به شما کمک می کنیم، با روش های نوین و موثر، مکالمه را یادبگیرید و خیلی زود حس خواهید کرد که صحبت کردن به زبان انگلیسی و یادگیری این مهارت، آنچنان که فکر می­کردید سخت و دشوار نیست و حتما از فرآیند یادگیری خود لذت خواهید برد. عزیزانی که در این سالها با ما همراه بوده اند این شیرینی را چشیده اند و عزیزانشان را به این دوره ها دعوت کرده اند. امیدواریم بتوانید در این دوره ها شرکت کنید و بتوانیم در یادگیری این مهارت با شما همراه و همدل باشیم.


         برای ثبت ­نام در این آزمون به سایت مراکز رسمی آزمون بین­ المللی آیلتس مراجعه می­ کنید و پس از ساخت پروفایل خود، در یکی از تاریخ ­های موجود ثبت ­نام کرده و هزینه­ ی آن را واریز می­ کنید. برای یافتن مراکز معتبر در ایران به نشانی زیر بروید.

https://www.ielts.org/book-a-test/find-a-test-location

         برای بهبود چهار مهارت خود پیش از شرکت در این آزمون و گرفتن بهترین نمره، به نکات مهم زیر توجه کنید. 

        برای افزایش نمره خود در هر چهار مهارت، افزایش دامنه واژگان شما مهمترین عامل است. برای افزایش دامنه واژگان انگلیسی، مناسب­ترین گزینه شرکت در دوره­ های پیشرفته مکالمه و یا دوره­ های آمادگی برای آزمون آیلتس است.

        آشنایی با ساختار هر بخش از این آزمون، کمک زیادی به کاهش نگرانی­های شما خواهد کرد و نتیجه ­ی بهتری را رقم می­ زند.

        در هر بخش، نکات بسیاری باید مورد توجه قرار بگیرد که این نکات به شما کمک خواهند کرد که چگونه از مهارت­های زبانی که دارید بهتر و موثرتر استفاده کنید.

 

 

 
قدرت گرفته از سایت ساز سحر